Erotická Seznamka.

Uverejnete pozvánky na erotické události nebo párty, kde má hlavní slovo erotika a pozvete lidi, které byste tam rádi uvítali. Utište svou extrémní chut na dobrý sex a ukojte své touhy. Divoká erotika bez zábran a tabuNebaví vás váš vztah a sexuální život? Nezávazná erotika na vás ceká po pár kliknutích myšíNa naší seznamce najdete vše, po cem vaše srdce touží. Ale ted už dost teorie, pripravte se na sex svého života a vyzkoušejte erotiku na flirtfair.cz v praxi.Pojdte se vyrádit na naše erotické hrište plné sexu. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatu, a když budete chtít svuj objev pro dobrodružství jménem erotika kontaktovat, stante se clenem a napište mu. Prihlaste se zdarma a, podelte se s ostatními o svoje zájmy a prání a zažijte jedinecná erotická dobrodružství.

Mlčky mě pobaveně pozoruješ, moje rozpaky a vím, že cítíš i tu neskutečnou touhu. Beze slova mě svlékneš a šeptáš mi „udělej mu to krásně, sveď ho... chci se na vás dívat...“. Ještě mi trochu roztahuje nohy, abys ty měl lepší přístup a už cítím tvůj kmitající jazyk na mém poštěváčku, saješ mi ho a on do mě přitom pomalu zaráží ten obrovský penis, až nadoraz.....Pomalu ho hladím, vychutnávám si jeho svalnaté tělo, jeho penis se tyčí přede mnou jako nějaké kopí, ale nemám čas jej dlouho obdivovat, už mi tlačí hlavu do svého klína a proniká tím obrovským pyjem do mých pootevřených úst.....cítím, jak pulsuje, zasunuje ho hluboko do mojí pusinky, až mě to dusí, pak ho znovu vysune, aby tam vzápětí pronikl znovu celou svou délkou. A teď jsem tady v téhle absurdní situaci a přede mnou je on – krásný, mladý kluk, jeho oči tajemně září v zšeřelé místnosti a jí cítím jak se mi jeho touha vpíjí do každého póru těla. „Tak co, líbila se ti“ obracíš se na toho mladíka s úsměvem, jako bych byla jen nějaká tvoje hračka a on jen tiše kývne na souhlas, pohladí mě po tváři, „byla jsi úžasná“ a já vím, že v tuto noc jsem s Tebou, má lásko, překročila Rubikon a raději si už nikdy nebudu stěžovat na stereotyp......nebo mě z lásky umiluješ.Teď přišla i tvoje chvíle – hladíš mě po vystrčeném zadečku, roztíráš moje šťávy do každého záhybu mojí nadržené kundičky, kroužíš mi po poštěváčku a prsty druhé ruky strkáš dovnitř, jeden, dva.......roztahuješ mi ji a já divoce přirážím na tvou dlaň, která do mě celá proniká....ách, ano, lásko nepřestávej, udělej mi to, prosím.....ještě mi párkrát stiskneš poštěváček a já se celá roztřesu v divokém, zničujícím orgasmu, vytahuješ ruku celou mokrou a hladíš mě něžně po zádech. Ten mladík už je zase vzrušený a ty chceš, abych si na tu jeho ohromnou kládu nasedla, nadzvedáváte mě společně a narážíte mě mou roztaženou kundičkou přímo na něj, proniká do mě šíleně hluboko, až mám pocit, že mě snad roztrhne.

hledam milenku

Snění

Proč?...Zajímá mě jak asi chutná žena...a neváhám...rozepínám jí podprsenku, se zavázanýma očima to jde trochu hůř, ale nakonec se mi to podaří...Moje ruce hladí pevná ženská prsa,cítím jak jí pod mými doteky ztuhnou bradavky...Slyším slastné vzdechy...a to je znamení, že se mi laskání daří. Naše rty se dotknou v polibku...rozevírám rty a pouštím dovnitř Tvůj jazýček...jazýčky spolu svádějí vášnivý souboj...najednou se od mě odtáhneš a říkáš mi:“Vstávej, mám pro Tebe překvapení.“ Je mi to sice trochu líto, ale moje zvědavost je větší...copak se děje? Fantazie pracuje na plné obrátky...a to co se mi víří v hlavě mě láká...nechám se překvapit. ...pomalu se uvolňuji.Jemné, dlouhé prsty mě hladí po tváři....už je mi jasný, že jsem se nemýlila..jsou to ženské ruce...Cítím dech na své tváři, a najednou něčí rty na mých...vzrušením je pootevřu, líbá mě žena???...Cítím hebkou kůži, která příjemně voní a laskám jí prsa tak jak to mám ráda já. Nosem zachytím vůni parfému, je to květinová vůně...ale určitě není pánská...nádherná vůně, ale je to vůně ženy...Další otazníky mi víří hlavou...Co mě čeká? Oblékám si na sebe to nádherné prádélko, padne mi jako ulité...ještě župánek a...najednou vcházíš Ty za mnou do koupelny....co to máš v ruce?...